Dobrý den.

Vítáme Vás na stránkách „Charme de la Provence“,velkoobchodu a nově i maloobchodu nabízejícího nejrůznější voňavé dárkové předměty hlavně z oblasti francouzské Provence.

Prodáváme zboží francouzské firmy, která se zabývá především výrobou tradičního marseillského mýdla, dále bio kosmetiku a přírodní mýdla v půvabných plechových retro krabičkách značky Nyons pocházející z nitra Provence a zboží firmy „LumieresduTemps“,která ručně vyrábí několik typů velmi luxusních vonných svíček, jež tvoří pouze přírodní vosky obohacené vonnými esencemi z města parfémů Grasse. Tyto luxusní vonné ingredience jsou i součástí vonných difuzérů, prostorových parfémů,mýdel a parfémů do aromalamp, jež tyto firmy nabízí ve více než 40 vůních.Všechny firmy distribuují své výrobky do většiny států Evropy i na jiné kontinenty. Velmi oblíbené jsou v oblastechOrientu i USA, kde zákazníci dokáží ocenit tradiční a velmi luxusní francouzské zboží, jehož zárukou je právě původ v oblasti Provence, turisticky nejoblíbenější destinaci světa. Zde najdete ta nejkrásnější spojení teplé, provoněné krajiny stále zalité sluncem, která se snoubí s temperamentem tamních obyvatel a jejich citem pro krásu a požitek.

Veškeré nabízené zboží máme skladem, okamžitě k dispozici. Jsme výhradními distributory uvedených značek pro oblast České a Slovenské republiky. Do budoucna bychom chtěli svou nabídku rozšířit o další značky převážně z oblasti Francie.